Sukces gwarantowany...
 NetBeat NAC
 
NetBeat NAC to rozwiązanie znacząco podnoszące poziom zabezpieczeń sieci korporacyjnej, w skład którego wchodzą m.in. system ochrony sieci wewnętrznej przed nieuprawnionym dostępem oraz system automatycznego audytu zgodny z normami ISO 27001.

Szczególnie wyróżniającymi cechami są bezagentowość oraz możliwość pracy w infrastrukturze sieciowej pozbawionej jakichkolwiek zarządzanych urządzeń przełączających.

Głównymi funkcjami NetBeat NAC są:

- Blokowanie i izolowanie nieautoryzowanych urządzeń w sieci
- Przeprowadza audyt w oparciu o normy ISO27001
- Bezagentowa autoryzacja pożądanych urządzeń w sieci
- Korzysta z bazy CVE
- Nie wymaga modyfikacji infrastruktury sieciowej - Wykrywa Mallware - Umożliwia integrację ze smartswitchami - Obsługa VLAN-ów (802.11q)

NetBeat NAC dzieli się na urządzenia w zależności od wielkości sieci w jakiej mają pracować. Obecnie dostępne są w 3 wersjach:

NetBeat NAC Nano Jest to najmniejsze z oferowanych urządzeń, przeznaczone dla sektora MSP. Występuje ono w dwóch wersjach, dla sieci zawierających 25 oraz 100 urządzeń. Posiada funkcje EasyNAC oraz ochronę przed Malware. Może być centralnie zarządzany przez urządzenie Enterprise.

NetBeat NAC Branch

Rozwiązanie, które umożliwia pracę w sieci do 500 urządzeń. Posiada możliwość wykonywania audytu oraz zapewnia ochronę przed Malware, oraz funkcjonalność NAC. Może być zarządzane przez urządzenie Enterprise. Urządzenie dostarczane jest w obudowie 1U Rack

NetBeat NAC Enterprise

Jest rozwiązaniem przeznaczonym dla sieci o wielkości powyżej 1000 adresów IP. Urządzenie posiada od 4 do 6 kart sieciowych i umożliwia obsługę od 40 do 80 VLANów. Umożliwia również centralne zarządzanie pozostałymi rozwiązaniami takimi jak Enterprise, Branch czy Nano. Urządzenie dostarczane jest w obudowie 1U Rack 19.


 KONTAKT
NetSecure Sp. z o.o.
ul. Potocka 14 lok. 6
01-652 Warszawa
tel: +48 (22) 392 85 17
biuro@netsecure.pl

Strona główna     :    O nas     :    Pomoc     :    Rozwiązania     :    Partnerzy     :    Kontakt
Copyright 2014. All Rights Reserved.